Farmolife

Çelik teşkilatlarla birlik çağrısı yaptı

23 Şubat 2018, 19:21 318 views

AK Parti Milletvekili ve eski bakanlardan Faruk Çelik, Bursa’da teşkilatta geçmişte görev almış il, ilçe, gençlik ve kadın kolları başkanlarıyla Gönlüferah Otel’de sabah kahvaltısında bir araya geldi.

AK Parti Gemlik eski İlçe Başkanı Enver Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıda Çelik, siyaseti meslek haline getirmenin doğru olmadığını söyledi. 18 yıldır parlamentoda önemli görevlerde bulunduğunu hatırlatan Çelik, “Uzun yıllardır ilk kez bu bayramı çocuklarımla geçirdim. Birileri geçmişte kırmızı plakadan güç almış olabilir. Bakanlığın hiçbir imkanını kullanmadım. Koltuktan güç almayı değil, ‘biz ne verebiliriz’ diye düşündüm. AK Parti isimlerden ibaret değil. Milyonların gönül verdiği bir siyasi hareket. 2019’da Cumhurbaşkanlığı sistemine doğru giderken teşkilatların gözden geçirilmesi anlamında Cumhurbaşkanımız metal yorgunluk ifadesini kullandı. Yoksa kadroların dışlanması, yok sayılması gibi bir durum söz konusu değil” diye konuştu.

Eski Bakan Çelik sözlerini şöyle tamamladı:
“Teşkilatlarla bir araya gelerek sohbet etmek güzeldi. Vakit bulduğumuzda Bursa’yı ve Urfa’yı ziyaret ediyoruz. 34 yıllık siyasi hayatımızda insana önem verdik. Cumhurbaşkanlığı seçimi önemlidir. Zaman küs olma zamanı değil, birlik olma zamanıdır. Bir olalım, diri olalım, iri olalım.”

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi