Farmolife

Marmarabirlik’te Demir yeniden aday

23 Şubat 2018, 20:11 300 views

72 Nolu Gemlik Zeytin Tarım Satış Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanlığını 2016 yılının nisan ayından bugüne yürütmekte olan İbrahim Demir, 25 Şubat Pazar günü yapılacak seçimli genel kurulda tekrar aday.

Marmarabirlik Gemlik Kooperatifi’nin genel kuruluna sayılı günler kala mevcut başkan İbrahim Demir ve ekibi, ortaklara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Demir, ziyaretlerinde yeni yapılacak olan depolama tesisi ve idari bina ile ilgili bilgiler veriyor.

Güçlü ortak ve güçlü kooperatif ilkesiyle çalıştıklarını söyleyen Demir, “Bugüne kadar ortaklarımızın refah seviyesini arttırma gayretli çalışmalarımız oldu. Bundan sonra da aynı duygularla görevimize devam etmek istiyoruz. Birlik ve beraberlik için tekrar yönetime adayız. 26 Şubat’ta hizmetlerimize kaldığımız yerden tekrar devam etmek istiyoruz” dedi.

Demir, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Önce ortak ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gemlik kooperatifimize yıllar sonra 5 bin tonluk modern bir tesis kazandırıyoruz. Ortaklarımıza gübre ve zirai ilaç desteğimiz sürecek. Birlik yönetimimizle uyumlu bir şekilde çalışarak, ortaklarımıza daha iyi imkanlar sunmak asli görevimizdir. Yapılacak olan seçimli olağan genel kurulumuzda bir olmayı, birlik olmayı ve Gemlik Kooperatifi’ni daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. ”

Demir’in listesi şu isimlerden oluşuyor:
İbrahim Demir, Faruk Besli, Muhsin Candar, İlhami Çetin, Ahmet Sal, İlker Keşkek, Akif Alabay, Ali Seymen

Demir’in listesini, muhasebe müdürlüğünde uzun yıllar görev yapan ve emekli olduğu günden bugüne Birlik Yönetim Kurulu Üyesi olan Osman Bostancı’nın da desteklediği biliniyor.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi