Farmolife

Resume Adıyaman Çiğköfte Gemlik’te açıldı

23 Şubat 2018, 19:55 428 views

Türkiye genelinde 351. şubesini açan Resume Adıyaman Çiğköfte, Gemlik’te de Kumla yolu üzerinde hizmete girdi. İşletmeciliğini Erkan Zambak’ın yaptığı çiğköfteci, tecrübeli kadrosu, paket servis imkanı, kalitesi ve fiyatıyla Gemlik’te gıda sektörüne iddialı bir giriş yaptı.

“Etli tadında etsiz çiğköfte” sloganıyla ilk olarak İstanbul Bağcılar’da Abuzer Usta tarafından 2007 yılında hizmet vermeye başlayan Resume Çiğköfte, Gemlik’te Farmo Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi tarafından İxtanbul Lezzet Çiğköfte olarak 351. şubesini açtı. Açılışa Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Gemlik Belediyespor Başkanı Hulusi Gandar, Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Yaşar İslam, İyi Parti Gemlik Kurucu İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı, Karacaali Muhtarı Göksal Noca, belediye meclis üyeleri, çeşitli partilerin ilçe yönetim kurulları üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Gemlik’e yeni bir damak tadı geldi. Çevresinde sevilen ve güvenilen bir ismin gıda sektöründe yer alması Gemlik için kazanç olmuştur. Erkan kardeşimize ve ekip arkadaşlarına hayırlı kazançlar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Allah bin bereket versin.” şeklinde konuştu.

Açılış kurdelesi protokol tarafından kesilirken, Belediye Başkanı Refik Yılmaz, AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, AK Parti Gemlik İlçe Başkanı Yaşar İslam ve partili misafirlere işletme tarafından çiğköfte ikramı yapıldı. Milletvekili Aydın, çiğköftenin lezzetini çok başarılı bulduğunu belirterek, Resume çiğköfte markası hakkında işletme sahibinden bilgi aldı.

Anadolu mutfağının bu güzide lezzetini, uluslararası standartlara uygun ve Helal Gıda Sertifikası ile ürettiklerini söyleyen Erkan Zambak, “Resume Çiğköfte üretim ve hizmet alanında gerekli tüm hijyen kurallarına uymaktadır. Çiğ köftenin gerçek lezzetini tattırma hedefinde olan Resume Çiğköfte müşterilerimizin istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanmaktadır.” dedi.

Kendine has bir tat ile bu alanda iddialıyız diyen Zambak, “İşletmemiz hijyen ve helal gıdayı önceliğinde tutmuştur. Marka seçiminde de, verdiğimiz önceliklere en uygun olarak Resume Adıyaman Çiğköftecisini uygun gördük. Hem fiyat olarak, hem de lezzet olarak Gemlik’te iddialıyız. Resume Çiğköfte bu alanda Helal Gıda sertifikası alan ilk şirketlerden biri. Bunun için gerek çiğköfte tadı, gerekse hijyen kurallarına uyan bir şirket olarak kendi alanımızda iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz.” diyerek bütün Gemliklilerin bu çiğköftenin tadına bakmalarını önerdi.

Tören öncesi ve sonrası açılışa katılan herkese çiğ köfte ikram edildi.

Resume Çiğköfte, Demirsubaşı Mahallesi Şehit Cemal Sokak No:4-6/A’da hizmet veriyor, ayrıca paket servis içinse 0224 514 05 06 numaralı telefondan sipariş verilebilir.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi