Farmolife

Saadet Partili ve CHPli gençler buluştu

23 Şubat 2018, 19:09 319 views

Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Can Tatar ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Gençlik Kolları Başkanı Suat Ülgen ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP Gençlik Başkanı Suat Ülgen ve ekibi tarafından karşılanan Tatar ve yönetim kurulu üyelerinin buluşmalarının ana konusu “Gemlik ve Gençlik” oldu.

Ziyarette konuşan Tatar, sözlerine Ülgen ve arkadaşlarını tebrik ederek başladı. Tatar, “İlçe gençliğimizi özellikle alkol, sigara, uyuşturucu ve benzeri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ahlaki yozlaşmayı önlemek ve bu doğrultuda çalışmak için hepimize görevler düşmektedir. Gençlik, ilçemizin ve ülkemizin teminatıdır. İlçe gençliğimizi spor turnuvaları ile, sosyal ve kültürel etkinliklerle bir araya getirerek, Gemlik için çalışan bir gençlik topluluğunu oluşturmak istiyoruz. Öncelikli hedefimiz, kamu ve özel kuruluşlarla istişare yapmak ve Gemlik’in daha güvenilir ve yaşanabilir bir ilçe olmasını sağlamaktır.” dedi.

Daha sonra söz alan Ülgen ise, Tatar ve arkadaşlarına teşekkür etti. Ülgen, “İki zıt kutup olarak bilinen iki partinin, Kıbrıs Barış Harekatı’nda bir araya gelmesi bizler için güzel bir örnektir. Meselenin vatan olması sebebiyle, milleti bir araya getirmek için nasıl fikirler üretildiyse, bu gün de Gemlik ve gençliğimiz için üzerimize düşen görevleri yapmaya, ortak fikirler üretmeye hazırız. Şuanda yapmakta olduğumuz müzakere ve sunmuş olduğunuz projelerin en kısa zamanda hayata geçirilmesini bizler de uygun görüyoruz. Gemlik’te yaşayan genç nesil olarak Gemlik’e sahip çıkmalıyız.” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi