Farmolife

GESYAD, çocuklarla Playland’da eğlendi

27 Şubat 2018, 16:51 382 views

Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği (GESYAD), devlet korumasındaki çocuklarla gerçekleştirdiği faaliyetlere devam ediyor.

GESYAD Başkanı Şükrü Deviren, Gemlik Manşet Gazetesi Editörü Yalçın Özkan ve Bulvar Park İşletmecisi Hamza Aygün’ün ortaklaşa düzenlediği etkinlikte, devlet korumasındaki çocuklarla PlayLand isimli çocuk eğlence merkezinde eğlenceli vakit geçirdiler.

Eğlence sonrasında Simit Sarayı’nda hazırlanan menü ile yemeklerini yiyen minikler, GESYAD Yönetimi ve Bulvar Park yetkilileri ile sohbet ettiler. Dernek Başkanı Deviren, ”Bu güzel etkinliğe öncülük eden Gemlik Manşet Gazetesi Editörü Yalçın Özkan Bey’e, Bulvar Park ve PlayLand’da çocuklarımıza imkân sağlayan Hamza Aygün Bey’e teşekkür ederim. Gemlik’te önemli etkinliklere imza atıyoruz. Devlet korumasındaki çocuklarımızı ayrı önemsiyoruz. Onlar neredeyse derneğimizin parçası oldular. Son dönemlerde kendileriyle çok sayıda etkiliğe imza attık. Çocuklara yönelik duyarlılık boyutunda Gemlik’in tutumundan memnunuz. Bir yandan diğer faaliyetlerimize de hız kesmeden devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde, Gemlik’teki birlik beraberliğe katkı sağlayacak proje gerçekleştireceğiz.” dedi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi