Farmolife

İYİ Parti protokol ziyaretlerine başladı

27 Şubat 2018, 16:29 697 views

İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, 1. Olağan İlçe kongresini gerçekleştikten sonra protokol ziyaretlerine başladı.

İlçe Başkanı Dr. Adnan Bıyıklı ve Yönetim Kurulu üyeleri, ziyaret programı kapsamında ilk olarak Gemlik İlçe Kaymakamı Gürbüz Karakuş’u ziyaret ettiler. Ziyarette söz alan Bıyıklı, kuruluş çalışmalarının tamamlanıp ilçe kongresinin yapıldığını ve Gemlik’in siyasi hayatında yerlerini aldıklarını söyledi.

Siyasi yelpaze içerisinde seviyeyi yükseltmek istediklerini belirten Bıyıklı, “”Günümüz siyasetinde kullanılan kırıcı ve yıkıcı dil bizim dilimiz olmayacak. Biz tatlı dille konuşacağız. Kimseyi ayırmadan tüm vatandaşlarımızı kucaklayacağız.” dedi.

Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş ise “Hoş geldiniz” diyerek sözlerine başladı. “Demokrasiler için siyasi partiler vazgeçilmezdir. Her siyasi partinin bir renk ve düşünce olarak görülmesi gerekir.” diye konuşan Karakuş, İYİ Parti’ye ve Gemlik Teşkilatı’na çalışmalarında başarılar diledi.

Protokol ziyaretleri kapsamında daha sonra Gemlik İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Yüce ziyaret edildi.

Ziyaret ilçe yönetimini takdim ile başladı. Bıyıklı, Emniyet Müdürü Yüce’ye “Eğer bugün bu ortamda gece bile güven içerisinde olabiliyorsak, bu sizler sayesindedir, minnettarız. Gemlik Belediyesini alıp, siyasi çehreyi değiştirdikten sonra tüm imkânlar ile sizlerle ortak çalışmak ve Emniyet’in işlerini kolaylaştırmak istiyoruz.” diye konuştu.

Emniyet Müdürü Yüce ise teşekkür ederek, birincil vazifelerinin halkın emniyetini sağlamak olduğunu söyledi. Yüce, “Suç ve suçlu ile olan mücadelede asla taviz vermeyeceğiz. Vatandaşın her sorun ve şüphesinde derhal ihbarda bulunmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, karşılıklı teşekkür ve temenniler ile sona erdi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi