Farmolife

Bulut: Gemlik’i en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyoruz

1 Mart 2018, 21:33 421 views

Türkiye Erkekler Voleybol 2.Ligi 2.Grup’ta mücadele eden voleybol takımımız ligi 10’uncu sırada tamamladı.

Ekim ayında başlayan lig serüveninde Gemlikli sporcular ile mücadele ettiği 20 karşılaşmada aldığı 6 puan 10’uncu sırada yer alarak 2018-2019 sezonunda aynı ligde yer almaya hak kazandı.

Gemlik Basketbol Kulübü Başkanı Berkay Bulut, Gemlikli gençlerle ikinci ligde mücadele etmenin büyük başarı olduğunu söyledi. Bulut, “Mücadele ettiğimiz ligde baktığımız zaman; Efeler Ligi’nde mücadele eden İnegöl Belediyesi, Ziraat Bankası ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi gibi büyük kulüplerin yatırım yaptıkları genç ve dinamik kadroların yanında mücadele etmek, ilçemiz adına çok önemli. Voleybol branşında ilk yılımıza rağmen A takımımız ile ikinci ligde, Erkekler Genç takımımız, Erkekler Yıldız takımımız, Bayanlar Yıldız takımımız ve Erkekler Küçük takımımız ile Bursa yerel liginde olmak üzere, toplamda 5 takım ve Gemlikli 70 lisanslı sporcumuz ile ilçemizde voleybol kültürü oluştu. Bunda çok emeği olan Voleybol Şube başkanımız Necdet Yılmaz ve ekibine çok teşekkür ederim.” dedi.

2018-2019 sezonunda gerekli çalışmaların yapılarak lisanslı sporcu sayılarını artırmayı hedeflediklerini dile getiren Bulut, alt yapılarda güçlü ve A takımda mücadeleci bir kadro yapısı ile Gemlik’i en iyi şekilde temsil etmelerinin en büyük hedefleri arasında olduğunu sözlerine ekledi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi