Farmolife

GTSO’ya Vergi Haftası ziyareti

1 Mart 2018, 02:56 381 views

Gemlik Vergi Dairesi Müdürü Serdar Çıta, Vergi Haftası nedeniyle Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nı (GTSO) ziyaret etti. Müdür ve ekibini GTSO’da Başkan Kemal Akıt ve Meclis Başkanı Paşa Ağdemir karşıladı.

Ziyarette konuşan Çıta, “29’uncu vergi haftamızı kutluyoruz. Bu nedenle makam ziyaretleri yaparken, en önemli mükelleflerimizin olduğu odayı da ziyaret ederek çiçek vermek istedik. Her vatandaş vergi vermekle yükümlüdür. Bu anlamda duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

GTSO Başkanı Kemal Akıt da, “Önceden vergi dairesi ziyaretlerinde tedirgin olunurdu, son dönemde ülke genelinde bu algı değişti. Gemlik’te de sizlerden memnunuz. Bizler üretimden yanayız. Ülkede huzur ve güven ortamı sağlanırsa, bizler de üretime devam edeceğiz. Dünyanın farklı noktalarında yer alıyor, oralarda iş yapıyoruz. Türkiye’nin önü açık. Yeter ki, içeride paçamızdan bizleri geri çekmek isteyenler olmasın.” diye konuştu.

GTSO Meclis Başkanı Paşa Ağdemir ise şöyle konuştu:
“Ulu Önder Atatürk’ün de dediği gibi ‘Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır’ sözünden yola çıkmalıyız. Böyle dönemlerde, vergilerimizin önemini bir kez daha anlıyoruz. Devletimiz güçlü olursa, iş dünyası da daha güvenli yatırım yapar ve sektörlerimiz daha hızlı büyür. Son dönemde vergi konusunda duyarlılığın yüksek olduğunun farkındayız.”

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi