Farmolife

Saadet Partisi’nden İYİ Parti’ye ziyaret

1 Mart 2018, 00:11 442 views

Saadet Partisi (SP) ve ilçe yönetimi, İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanlığı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

SP Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı ve yönetimini makamında ziyaret ederek, hem kuruluş hem de yeni gerçekleştirilen genel kurul ile ilgili iyi niyet temennilerini ilettiler.

Ziyarette ilk söz alan Yıldız, ülkemizdeki en büyük sorunların başında istişaresizlik ve kutuplaşmanın geldiğine dikkat çekti. Bunun ülkemizin sosyal ve siyasi hayatında kısır döngü oluşturduğunu ve toplumu ayrıştırdığını dile getiren Yıldız, “Hangi partiden veya hangi görüşten olursa olsun insanlar bir araya gelebilmeli ve her konuda medenice konuşabilmelidir. Saadet Partisi’nin siyasi çizgisi budur ve kapısı herkese açıktır. Sizler de hem ülkemiz hem ilçemiz adına yeni bir oluşumsunuz. Ülkemizin ve ilçemizin siyasi hayatına renk getireceğinizi düşünüyorum. Ülkemiz ve ilçemiz adına İYİ Parti hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Temennileri için Yıldız’a teşekkür eden Bıyıklı ise, İYİ Parti’ye ilk siyasi ziyareti Saadet Partisi’nin gerçekleştirdiğine dikkat çekerek, bundan sonraki süreçte de Saadet Partisi ile fikir alışverişini sürdürmek istediklerini kaydetti. Saadet Partisi ile bilginin paylaşılmasının her iki tarafa da yararlı olacağını ifade eden Bıyıklı, “İYİ Parti Gemlik’te yapılanmasının ardından, ilçe kongresini gerçekleştirdi, görev dağılımı yapıldı ve Gemlik’te tüm komisyonları ile çalışmaya başladı. Gemlik için olan her iyi işte herkesle beraber çalışıp destek vereceğiz.” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, İYİ parti İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı’ya Necmettin Erbakan’ın “Davam” adlı kitabını hediye etti.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi