Farmolife

CHP ve Emekliler Derneği’nden İYİ Parti’ye ziyaret

3 Mart 2018, 03:09 777 views

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Teşkilatı ve Gemlik Emekliler Derneği, İYİ Parti İlçe Teşkilatı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar ve yönetim kurulu üyeleri, İstiklal Caddesi üzerinde bulunan İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanlığı ofisine gelerek, burada İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı ve yönetim kurulu üyeleri ile buluştu.

Ziyarette konuşan CHP İlçe Başkanı Acar, Bıyıklı’ya hem partinin kuruluşu hem de geçen hafta gerçekleştirilen birinci olağan kongreyle ilgili tebriklerini ve hayırlı olsun dileklerini iletti. Gemlik siyasetinde İYİ Parti’nin de bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Acar, Gemlik ve Gemlikliler için her güzel projede birlikte olabileceklerini söyledi. Zeytindalı Operasyonu’na da değinen Acar, “Afrin kırsalında meydana gelen terör saldırısında şehit düşen kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.” dedi.

Kumla Atatürk Anıtı’na konteyner

Kumla’da Atatürk Anıtı çevresindeki belediye çalışmasına da tepki gösteren Acar, “Bugün Kumla’da basınla birlikte bir açıklama yapacağız ve tepkimizi dile getireceğiz.” diye konuştu.

Ziyaretleri için Acar ve CHP Teşkilatı’na teşekkür ederek sözlerine başlayan Adnan Bıyıklı da, “Suriye’nin Afrin kırsalında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Rabbim tüm Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun.” şeklinde konuştu.

Bıyıklı: Belediye biz yaptık oldu havasında

Gemlik Belediyesi’nin Kumla’da hiçbir yer yokmuş gibi Atatürk Anıtı’nın oraya konteyner koymasının iyi niyetle izah edilemeyeceğini ifade eden Bıyıklı, şöyle konuştu:
“Bunu kasdi yapıyorlar. Milletten görüş almadan, haber vermeden biz yaptık oldu havasındalar. Biz Gemlik yönetimi ve parasını sadece bir süreliğine size emanet ettik. Sahibimiz değilsiniz. Biz de bir açıklama yapacağız. Görüş ve düşüncelerimizi köy köy dolaşıp anlatacağız. Bu son seçim olacak. Her yerde olmalıyız.”

Emekliler için İYİ Parti’nin projeleri

CHP’nin ardından İYİ Parti’nin sonraki ziyaretçileri Gemlik Emekliler Derneği oldu. Emekliler Derneği İlçe Başkanı Ömer Şimşek, Başkan Yardımcısı Erdoğan Tutar ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette, İYİ Parti ilçe yönetimine hayırlı olsun dileklerini ilettiler ve başarılar dilediler.

Karşılıklı temenni ve teşekkür konuşmalarının ardından söz alan İYİ Parti İlçe Başkanı Bıyıklı, dernek yönetimine birlikte projeler üretme önerisinde bulundu. Bıyıklı, “Acilen Gemlik’te yaşlı bakım evi, huzur evi, kadın sığınma evi gibi projelere ihtiyaç var. Önümüzdeki dönem yerel seçimlerde biz belediyeyi alacağız ve Gemliklilerin asıl ihtiyacı olan projelere yatırım yapacağız.” ifadelerini kullandı.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi