Farmolife

Atatürkçü Düşünce Derneği’nden İyi Parti’ye ziyaret

6 Mart 2018, 19:38 491 views

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gemlik Şubesi, İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanı Muhammet Usta ve Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı ve yönetimi tarafından karşılandılar.

Sözlerine hayırlı olsun dilekleri ile başlayan Muhammet Usta, “Atatürkçü Düşünce Derneği’nin bağımsızdır ve kimsenin arka bahçesi değildir. Cumhuriyet ve parlamenter sistemin korunması için, üzerimize düşen görevden kaçınmayız. Bu yolda mücadele eden her organizasyonu destekleriz” dedi.

Kumla’da Atatürk Anıtı yanına konulmaya çalışılan konteyner konusuna da değinen Usta, “Daha önce de anıt önüne otobüs çekmişlerdi” diye konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı Usta’ya teşekkür eden Adnan Bıyıklı, aynı düşüncede olduklarını söyledi. Bıyıklı, “Atatürk gibi düşünmek toplumun en ihtiyacı olan şeydir. Bizi ileri medeniyetler seviyesine çıkaracak yol budur. Çoğulcu parlamenter sistem vazgeçilmezimizdir ve parti programımızda yer almaktadır. Yapılan tüm uygulamaları takip etmekteyiz. Gemlik hak ettiği noktada değildir. Muhalefet mekanizmasını da şu anda işlerin doğru yapılması noktasında yönlendirici olarak kullanıyoruz” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi