Farmolife

Güreşte Bursa’nın altın madalyası Gemlik’e

6 Mart 2018, 20:19 536 views

Gürsu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Kestel Kapalı Spor Salonu’nda yapılan Kulüpler Arası 15-17 Yaş İl Birinciliği Müsabakaları’nda heyecan sona erdi.

Zorlu çekişmelere sahne olan müsabakalar kapsamında Gemlik Belediyespor adına ter döken Bayram Akdağ, 110 kg’da birinci olurken, 65 kg’da Emir Faruk Öndemir 5’inci olarak kulübünü ve ailesini gururlandırdı. Bu kapsamda altın madalyayı boynuna takan Akdağ, Türkiye Şampiyonası’na katılacak.

Tüm sporcularının üstün gayretleri ve maçlarda elde ettikleri zaferlerin kendilerini oldukça memnun ettiğini söyleyen Gemlik Belediyespor Güreş Antrenörü Emre Ayvaz, “İnşallah başarılı giden grafiğimizi devam ettirip önümüzdeki müsabakalarda da hedeflediğimiz dereceleri elde edeceğiz. Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Gemlik Belediye Başkanımız Refik Yılmaz olmak üzere Kulüp Başkanımız Hulusi Gandar ve yönetimine, sporcularımızın ailelerine ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

7 Nisan’da Bursa’da yapılacak il seçmelerine 2005, 2006 ve 2007 doğumlu 11 sporcu ile ilk kez katılacaklarını açıklayan Ayvaz, “Bu anlamda yoğun antrenman çalışmalarımıza da devam ediyoruz” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi