Farmolife

Hisarcıklıoğlu’ndan GTSO’ya ziyaret

6 Mart 2018, 02:29 394 views

Gemlik’te laboratuvar açılışı yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nı (GTSO) ziyaret etti. Hisarcıklıoğlu’nu, GTSO Başkanı Kemal Akıt ve GTSO Meclis Başkanı Paşa Ağdemir ile diğer yönetciler ve meclis üyeleri karşıladı.

Ziyarette konuşan Hisarcıklıoğlu, “Kemal Akıt, odalarımız için sembol isimlerden biridir. Kendisi uzun dönem görev yapmanın yanı sıra, dolu dolu görev yapmış hizmet adamı ve örnek insandır. Bizler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Yerini bırakacağı isimle de uyum içinde çalışacağız. Onun referansı bizler için önemlidir. GTSO, Türkiye’nin önde gelen odalarından birisidir. İlçe odalarına da Gemlik’i örnek gösteriyoruz” dedi.

GTSO Başkanı Kemal Akıt ise, başarının ekip işi olduğunu vurguladı. Bugüne kadar güzel ekiplerle çalıştığını hatırlatan Akıt, “Başarıyı bir yandan ekip, bir yandan da sizlerle, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği kurumları ile olan uyumumuz sağladı. Akredite oda olduk. Bizler de Rıfat Bey’e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi