Farmolife

Bıyıklı’dan belediyeye sitem

8 Mart 2018, 22:33 1.489 views

İyi Parti Gemlik İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı, Gemlik Belediyesi tarafından organize edilen etkinliklere partisinin davet edilmemesine sitem etti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İyi Parti Gemlik Halkla İlişkiler Komisyonu’nun yapmış olduğu basın açıklamasının ardından söz alan İlçe Başkanı Bıyıklı, Gemlik’te gerçekleşen etkinliklerde İyi Parti’nin Gemlik Belediyesi tarafından yok sayıldığını, partililerin davet edilmediğini söyledi. Belediyenin tüm Gemliklilere eşit olması gerektiği söyleyen Bıyıklı, yerel seçimlerde göreve geldiklerinde gereğini yapacaklarını dile getirdi.

Yaklaşık iki aydır Gemlik’te faaliyet gösteren bir siyasi parti olduklarını hatırlatan Bıyıklı, “En başından beri söylediğimiz, biz Türk siyasi hayatının önemli bir parçası olarak yola çıktık. Gemlik’te dördüncü defa yürüyüş ve bir takım etkinliklerde İyi Parti yok sayılıyor. Biz buradayız ve varız. Bizim genel başkanımız bir kadın. Böylesi bir günde bile Gemlik Belediyesi’nin düzenlediği yemeğe İyi Parti davet edilmemiştir. Bilinmeli ki, belediye ilçede yaşayan herkese hizmet veren bir kurumdur. Bir kesimi yok farz etmek hiç kimsenin haddine değildir. Bunun hesabını sandıkta soracağız. Biz seçimleri kazandıktan sonraki 8 Mart’ta bize bu hareketi yapanların eşlerini davet edeceğiz ve onlara gereken nezaketi göstereceğiz” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi