Farmolife

Gandar’ın önerisi mecliste oybirliği ile kabul edildi

8 Mart 2018, 21:03 1.604 views

Gemlik Belediye Meclisi Mart ayı ilk toplantısı yapıldı. Toplantıda gündem maddeleri görüşülürken, önergeler bölümünde spora destek çıktı.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Gemlik Kapalı Spor Salonu’nun ses düzeninin yeniden yapılması, judo ve tekvando için salonların yapılması ve Lale Kemal Okulu bahçesinde okul duvarlarının düzenlenmesi önerisi Hulusi Gandar tarafından meclise sunuldu.

Gemlik Basketbol ve Gemlik Voleybol gibi iki profesyonel kulübün de müsabakalarını oynadıkları, kapalı havalarda spor ve ödül programlarının yapıldığı salonda, ses ile alakalı uzun zamandır var olan şikâyetlerin de çözülmesini gündeme getiren öneri, oybirliği ile kabul edildi.

MHP Grubu, mahalleye dönen ve Gemlik Belediyesi’ne devredilen köylerde ve diğer mahallelerin meydanlarına Türk Bayrağı asılması ve Umurbey’de bulunan ve bakımsız olan bayrağın yenilenmesi ile alakalı öneri sundu. Öneri ilgili komisyonlara sevk edildi.

Gündem dışı konuşmalar bölümünde ise CHP Meclis Üyesi Galip Gür, bugüne kadar yapılan satışlardan ne kadar gelir elde edildiğini sordu. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ise, bunun denetim komisyonu raporlarında görülebileceğini söyledi.

Meclisin ikinci oturumu Salı günü 18.00 de yapılacak.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi