Farmolife

Muhtarlar Zeytin Kooperatifi’ni ziyaret etti

8 Mart 2018, 20:49 686 views

Gemlik Muhtarlar Derneği, Gemlik Zeytin Tarım Satış Kooperatifi’nin seçimli olağan genel kurulunda tekrar göreve gelen İbrahim Demir ve ekibine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarete Muhtarlar Derneği Gemlik Şube Başkanı ve Demirsubaşı Mahallesi Muhtarı Necmettin Şanlı, Karacaali Muhtarı Göksal Noca, Yeni Mahalle Muhtarı Nazmi Sevim, Eşref Dinçer Muhtarı Yusuf Güngör, Halitpaşa Muhtarı Sevim Koçdemir, Gençali Muhtarı Mürüvet Aslan Günay, Umurbey Muhtarı Mustafa Duran ve Küçükkumla Köy Muhtarı Kemal Karadeniz katıldı.

Muhtarlar Derneği Gemlik Şubesi’nin hayırlı olsun ziyaretinde, tüm muhtarlara tek tek teşekkürlerini ileten Demir ve ekibi, “Güçlü Ortak Güçlü Kooperatif” ilkesi ile yola devam ettiklerini, ortakların  her zaman yanında olduklarını ifade etti. Demir, “Değerli üreticilerimiz gerçekçi rekolte beyanı vererek ürün teslimatında bulunsunlar. Kooperatiflerine  mutlaka sahip çıksınlar” dedi.

Karacaali Muhtarı Göksal Noca da, “Tekrar hayırlı olsun diyoruz. Kooperatif üreticisine, üretici de kooperatifine sahip çıkacak. Bu konuda size de ekibinize de inanıyor ve güveniyoruz” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi