Farmolife

Tatar’ın “Gençlik Platformu” için AGD ziyareti

8 Mart 2018, 03:30 420 views

Saadet Partisi (SP) Gençlik Kolları Başkanı Can Tatar’ın “Gençlik Platformu” oluşturmak amacıyla yaptığı ziyaretlerde bu seferki durağı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Gemlik Temsilciliği oldu.

AGD Gemlik Temsilciliği Başkanı Caner Limon ve arkadaşları tarafından karşılanan Tatar, konuşmasında hem Gemlik’te hem de Türkiye’de ayrıştırıcı değil kucaklayıcı siyasete her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Tatar, “Hep birlikte yaşadığımız bu toplum içerisinde kardeşçe yaşamak ve kardeşçe fikirler üretmek istiyoruz. Gemlikimizin ve ülkemizin buna ihtiyacı var ve ilçemizde bunu başaracak genç potansiyelimiz de mevcut. El ele vererek daha güzel ve yaşanabilir bir Gemlik’i yaratmayı başarabiliriz. Çünkü gençliğimizde bunu başaracak inanç ve maneviyat mevcut” dedi.

AGD Gemlik Başkanı Limon ise, “AGD olarak bizler de, toplumumuzun huzur ve barış içinde yaşamasına, gençliğimizin milli ve manevi değerlere bağlı, ahlaki ve evrensel değerlere sahip olması için çaba sarfediyoruz. Dolayısı ile yapmış olduğunuz çalışmalar bizim ilkelerimizle örtüşmektedir. Oluşturulacak olan gençlik platformunu desteklemeye ve platformda yer almaya hazırız” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi