Farmolife

Başkan Yılmaz, doktorlarla kahvaltıda buluştu

14 Mart 2018, 21:50 497 views

14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Gemlik Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltıda Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Devlet Hastanesi sağlık çalışanları ile bir araya geldi.

Muammer Ağım Devlet Hastanesi’nde düzenlenen programa Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam, Muammer Ağım Devlet Hastanesi Başhekimi Şahmeran Çelenkoğlu ile yaklaşık 200 sağlık çalışanı katılım sağladı. Kahvaltı ikramı sonrasında hastane
yönetimiyle birlikte, görev yapan doktorları ve sağlık personelini yerinde ziyaret eden Yılmaz, çalışanlara karanfil vererek bayramlarını kutladı. Hastalara da moral ziyaretinde bunulan Başkan Yılmaz, tüm hastalara acil şifalar diledi.

Ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, sağlık hizmetinin dünyada insanlığa verilen en değerli ve en kutsal hizmet olduğunu ifade eden Yılmaz, “Anne karnında başlayan hayat yolculuğunun ilk gününden, ölüme kadar geçen hayatımızın her alanının doğrudan içinde olan ve yaptıkları işlerle büyük sorumluluk alan sağlık çalışanlarımız, sadece sağlık alanında değil, toplumsal hayatında her karesinde şefkatli, azimli ve fedakârca çalışmaktadırlar. Bugün burada doktorlarımız ve hastane çalışanlarımız ile bir araya geldik. Tüm tıp camiamızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi