Farmolife

Belediyede kadroya geçiş mülakatı tamamlandı

14 Mart 2018, 22:05 527 views

Gemlik Belediyesi, 696 sayılı KHK ile bünyesinde çalışan taşeron personelin, belediye şirketine işçi statüsünde aktarılması ile ilgili başlattığı çalışmalarda sona gelindi.

Şubat ayı içerisinde hak sahiplerini belirleyen Gemlik Belediyesi, verilen itiraz sürecinin de tamamlanmasının ardından, bünyesinde başvurusu kabul edilen 272 işçinin kadroya geçmesi için son adım olan sözlü ve uygulamalı sınav süreci bugün itibari ile tamamlandı. Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Erol’un komisyon başkanlığında gerçekleşen mülakatlarda, komisyon üyesi olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Sağlık İşleri Müdürü Sabri Emre, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yunus Emre Yılmaz, Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk görev aldı.

Komisyon üyeleri, mülakata giren adaylara genel kültür ve görev yaptıkları birimlerle ilgili sorular sordu. 13 Mart 2018 Salı günü başlayan ve 272 belediye personelinin mülakatları, 14 Mart 2018 günü itibari ile tamamlanmış oldu. Bu kapsamda başarılı olan adaylar, 1 Nisan tarihine kadar Belediye
şirketinin kadrosuna geçirilecek.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi