Farmolife

Kaymakamlık, Emniyet ve Jandarma’dan İyi Parti’ye hayırlı olsun ziyareti

14 Mart 2018, 04:28 814 views

Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Yüce, İlçe Jandarma Komutanı Barış Bozkurt ile beraber İyi Parti Gemlik İlçe Teşkilatı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Heyet, İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı ve yönetimi tarafından karşılandı. Kaymakam Karakuş, Adnan Bıyıklı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra yönetim kurulu üyeleri ile tanıştı. Demokrasilerde siyasi partilerin gerekliliğine değinen Karakuş, 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabul gününe atfen de bir konuşma yaptı. Başarı temennilerini dile geitren Karakuş, “İnşallah iyi işler yaparsınız” dedi.

Partisi adına söz alan Adnan Bıyıklı, ziyaret heyetini ağırlamakla kendi ve yönetimi adına memnuniyet duyduğunu söyledi. Gemlik’te belediye kaynaklı sıkıntılara atfen Bıyıklı, alt yapı sorunlarından, şehrin ortasında atıl duran ve iş yapmayan AVM’den bahsetti. Gençlerin güvenli olarak zaman geçirebileceği alanların azlığından bahseden Bıyıklı, “Bu sorun gençlerimizi uyuşturucu gibi tehlikelere açık hale getiriyor. Bu tehlikeye engel olmak için gereken çalışmalara her şeyimizle destek oluruz. Yerel yönetimi alınca gereken her yere spor ve sosyal alanlar yapalım. Gençlerimizi eğitelim. Bilgi havuzu oluşturalım. Dünya bilgiyi derliyor, işliyor. Bilgiyi işlemek için yapay zekayı devreye sokuyor. Gençlerimizi bu yönde eğitelim” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi