Farmolife

Saadet Partililer eğitimde buluştu

20 Mart 2018, 19:37 438 views

Saadet Partisi Gemlik İlçe Teşkilatı eğitim programı düzenledi. Yapmış oldukları eğitim programına İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra mahalle başkanları, sandık baş müşahitleri ile sandık başkanları katıldı.

Konu ile ilgili İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Saadet Partisi olarak hem yönetim kurulunu hem de üyelerini periyodik aralıklarla eğitime tabi tuttuklarını söyledi. Yıldız, “Bu programlar sadece ilçe bazında değil, ülkemizin tamamında yapılmaktadır. Bu eğitim ile üyelerimizin var olan bilgilerini güncelliyor, aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza da Saadet Partisi’nin teşkilat yapısını tanıtıyoruz. Böylelikle sadece seçim zamanında değil, tüm zamanlarda teşkilat yapımızı hazır, canlı ve dinamik tutuyoruz” dedi.

Üç aylar kutlu olsun
Üç aylar ile alakalı olarak da konuşan ve Gemlik halkının üç aylarını kutlayan Yıldız, “İçinde bulunduğumuz, maneviyatımızın yükselmesine vesile olan üç aylar olarak adlandırılan Recep, Şaban ve Ramazan aylarımız mübarek olsun. Bu güzel ayların hürmetine yüce Allah tez zamanda İslam Birliği’ni kurmayı nasip etsin. Bu vesile ile üç ayların İslam alemine barış, huzur, bolluk, bereket, birlik ve beraberlik getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi