Farmolife

Körfez kadın protokolü ve muhtarlar Gemlik’te ağırlandı

21 Mart 2018, 02:40 652 views

Körfez bayan protokolü, muhtarlar ve eşlerinin her ay tanışma ve kaynaşma amaçlı olarak düzenledikleri toplantıların ikincisi Gemlik’te gerçekleşti. İlk buluşmasını Körfez’de gerçekleştiren kadınlar bu kez Gemlik’te ağırlandı.

Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş’un eşi Serpil Karakuş, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ın eşi Suzan Yılmaz, Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı’nın eşi Yasemin Avcı, Halitpaşa Mahalle Muhtarı Sevim Koçdemir, Karacaali Mahalle Muhtarı Göksal Noca ve Gençali Mahalle Muhtarı Mürvet Günay’ın ev sahipliğini yaptığı “Dostluk” buluşmasına, Körfez’den de Kaymakam Hasan Hüseyin Can’ın eşi Şengül Can, Belediye Başkanı İsmail Baran’ın eşi Bilge Baran, Başkan Yardımcısı Selahattin Kabadayıoğlu’nun eşi Rabia Kabadayıoğlu, Başkan Yardımcısı İsa Taş’ın eşi Rukiye Taş ve ilçenin kadın muhtarları ve muhtar eşleri katıldı.

Deniz manzarası eşliğinde bir araya gelen kadınlar kısa sürede tanışıp kaynaşırken, birbirlerine çeşitli hediyeler verdi. Buluşma sonrasında 3.Cumhurbaşkanı Celal Bayar Anıtı ve Müzesi’nin yanı sıra Gemlik sahili ziyaret edildi.

Programların sonunda konuşan Türkiye Muhtarlar Derneği Gemlik Şubesi Başkan
Yardımcısı Sevim Koçdemir, “Sizleri Gemlik’te ağırlamaktan çok mutluyuz. Yemeğin adını dostluk koyduk. Bundan sonra Körfez ilçesi bizim dostumuzdur. Sizleri her zaman Gemlik’te ağırlamaktan mutluluk duyarız” dedi.

Körfez İlçe Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Aynur Şöhretli Yiğit ise, “Sizlere Körfez Kaymakamımız Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanımız İsmail Baran’dan selamlar, sevgiler getirdik. Bugün sizlerle olmaktan büyük keyif aldık. Bu organizasyonda emeği geçen, başta Türkiye Muhtarlar Derneği Gemlik Şubesi Başkan yardımcısı Sevim Koçdemir’e, Gemlik Kaymakamlığı’na, Gemlik Belediyesi’ne
teşekkür ederim. Bizler de sizleri Körfez’de ağırlamaktan onur duyarız. Organizasyonda başından sonuna kadar bizleri yalnız bırakmayan, Körfez Belediyesi Muhtarlar Müdürü Özcan Efe ve ekibine teşekkür ederim. Ayrıca, yapılan dostluk yemeğine Bursa bölgesinden katılım sağlayan, Yıldırım İlçesi
Siteler Mahalle Muhtarı Selma İncesu, Nalbantoğlu Muhtarı, Gönül Metelikçi’ye, Gemlik Gençali Muhtarı Mürvet Günay’a, Karacaali Muhtarı Göksal Noca’ya bizleri yalnız bırakmadıkları ve programa renk kattıkları için teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Çekilen hatıra fotoğrafları ile birlikte dostluk buluşması sona erdi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi