Farmolife

Esnaf Odası ve İŞKUR’dan ortak eğitim programı

23 Mart 2018, 03:16 604 views

Gemlik Esnaf Odası ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Gemlik Şubesi işbirliğiyle düzenlenecek olan ”Girişimcilik Eğitimi” çalışmasının ilk adımı atıldı. Gemlik Esnaf Odası’nda bir araya gelen taraflar, ortak protokole imza attılar.

Gemlik Esnaf Odası Başkanı İsmail Beki ve Gemlik İŞKUR Müdürü Ünver Ünver tarafından imzalanan protokolde eğitim tarihleri de yer aldı. Buna göre ilk grup 2 Nisan’da, ikinci grup 9 Nisan’da, üçüncü grup 16 Nisan’da eğitime başlayacak.

Konu ile ilgili değerlendirme yapan İŞKUR Müdürü Ünver, “Gemlik’te birbiri ile ortak çalışması en elzem olan iki kurumun bir araya gelerek sağladığı kazanım, Gemlik halkının faydasına olacaktır. Bu anlamda bizlere destek verenlere, esnaf odamıza ve ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf Odası Başkanı Beki ise, “İŞKUR ile farklı projelerimiz de olacak. Bu proje ile alakalı üyelerimize bilgilendirme yapacağız. Gemlik adına önemli bir fırsattır. Odamızın farklı faaliyetlere gireceğini ve eğitim programlarının yapılacağını seçim öncesinde de vaat etmiştik. Bugün ilk adımı atmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi