Farmolife

Şehit Cemal Okulu Yılmaz’a kahvaltı ile teşekkür etti

23 Mart 2018, 04:57 557 views

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Şehit Cemal İlkokulu Okul Aile Birliği’nin düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katılarak velilerle bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, İlçe Şube Müdürü Adnan Uluğ ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı’nın da katıldığı programda konuşan Belediye Başkanı Yılmaz, Şehit Cemal İlkokulu’nun projesinin bittiğini ve yıl sonuna kadar temelinin atılacağını açıkladı. Okul yapılırken eğitim ve öğretimin devam edeceğini ifade eden Yılmaz, yeni okul binası tamamlandıktan sonra mevcut okulun yıkılarak bahçe haline geleceğini belirtti.

Köşede bulunan ve mahalleye geçişi engelleyen 5 katlı binanın da kamulaştırılacağını söyleyen Yılmaz, “Binada yaşayan vatandaşlarımıza isterlerse Çamlık Konutları’ndan daire vererek, hiç mağduriyete uğratmadan, okulumuzun ve mahallemizin giriş çıkışını engelleyen binayı oradan kaldırmış oluruz” dedi.

Program sonunda Okul Aile Birliği tarafından Başkan Yılmaz’a çiçek takdim edildi. Günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile program sona erdi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi