Farmolife

GTSO Akademi kazandırıyor

25 Mart 2018, 18:27 415 views

GTSO Akademi 2018 yılı eğitim programına başladı. Bu kapsamda oda üyelerinden gelen talepler doğrultusunda planlanan eğitimlerin ilki olan “Etkili Lider Yönetici Eğitimi” başarı ile tamamlandı.

GTSO Toplantı Salonu’nda verilen eğitim ABİGEM eğitmenlerinden Reha Tartıcı’nın sunumu ile gerçekleşti. GTSO’dan yapılan açıklamada, “Günümüzde iş hayatının, performansını arttırma, iş gücü kapasitesini en üst düzeye çıkarma, kalite standartlarında rekabet edebilecek güçte olma, verimlilik, etkinlik ve hız gibi konularda başarı sağlayabilmesi için modern yönetim anlayışına sahip lider yöneticilere ihtiyacı vardır. Bu eğitim süresince üyelerimizin liderlik vasıfları kazanması, yönetici ve iş görenler arasındaki iletişim
engellerinin aşılmaya çalışılması, yöneticilerin empati yeteneklerinin arttırılabilmesi ve yöneticilerin olayları helikopter bakış açısıyla analiz edip değerlendirebilmeleri hedeflemiştir” denildi.

GTSO Akademi’nin 2018 yılı için planladığı diğer eğitimlere http://gtso.org.tr/egitimler sayfasından ulaşılabiliyor, eğitimler hakkında bilgi alınıp başvuru yapılabiliyor.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi