Farmolife

İyi Parti Gemlik Gençlik Kolları Başkanlığı’na Gizem Güre atandı

25 Mart 2018, 21:57 1.670 views

İyi Parti Gemlik Gençlik Kolları Kurucu Başkanı olarak gençlik teşkilatını kurma görevi İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden Gizem Güre’ye verildi.

Bursa Gençlik Koları Başkanı Mehmet Solaklı tarafından Gemlik Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Güre, vakit kaybetmeden çalışmalarına başladı. İlk açıklamasını gazetemize yapan Güre, “Gemlik İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı’nı kurma görevi Bursa Gençlik Kolları Başkanımız Mehmet Solaklı tarafından bana verildi. Kurucu Başkan olarak ilk etapta arkadaşlarımızı bir araya getirip bir tanışma toplantısı yapacağız ve teşkilatımızı en kısa sürede kuracağız. Bütün partilerin gençlik kollarıyla irtibat halinde olacağız. Herkese eşit mesafedeyiz ve kimseyle bir husumetimiz bulunmuyor. Tüm gençleri kucaklamayı düşünüyoruz. Gemlik gençliği için gerçekten neye ihtiyaç duyulduğu noktasında fizibilite çalışması yapıp, ona göre projeler üreteceğiz. Zaten bu şehirde yaşıyor ve bu şehrin gençlerinin sorunlarını, ihtiyaçlarını bizzat biliyoruz” dedi.

Vakit kaybetme gibi lükslerinin olmadığını ifade eden Güre, “Gençlik için iyi ne varsa destekleyeceğiz, sahip çıkacağız. Gemlik gençliği de İYİ olacak” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi