Farmolife

İyi Parti Kumla’da temsilcilik açtı

27 Mart 2018, 03:15 536 views

İyi Parti teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Kumla’da bir temsilcilik açtı.

Açılışa İyi Parti Gemlik İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı ile Yönetim Kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Açılışta kısa bir konuşma yapan Adnan Bıyıklı, güncel meselelere, Kumla ve Gemlik’in sorunlarına değindi. Belde ve köylerin bir gecede mahalleye dönüştürülmesinin yarattığı bazı sorunlardan bahseden Bıyıklı, “Kumlamız, Umurbeyimiz, Kurşunlumuz için mahalle deniyorsa da bizler için tam olarak öyle değildir. Bu yerleşim yerlerimiz çok önemlidir. Kendi sosyal, ekonomik hayatı vardır. Gemlik’in gözdesidirler. Bu sebeple bizler buralarla özel olarak ilgiliyiz. Kumlamıza yönelik çalışmalarımızı yürütebilmemiz, buradaki vatandaşlarımızla beraber olabilmemiz için temsilciliğimiz olmak zorundaydı. Halkımızı bu temsilciliğimiz ile kucaklayacağız. Kumla seçim büromuz da yine bu temsilciliğimiz olacaktır. Kumla Temsilcimiz, aynı zamanda Başkan yardımcılarımızdan Ahmet Malyemez kardeşimizidir. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Konuşmanın ardından İyi Parti İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı ile burada 4 dönem belediye başkanlığı yapan Eşref Güre tarafından kurdele kesilerek temsilcilik açılışı gerçekleşti.

İyi Parti Kumla Temsilciliği; Kumla Mahallesi, Abdullah Arslan Caddesi, Özen Sokak, No:3 Küçükkumla adresinde bulunuyor.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi