Farmolife

İyi Parti’den ADD’ye ziyaret

27 Mart 2018, 03:32 418 views

İyi Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, Atatürkçü Düşünce Derneği’ne (ADD) ziyarette bulundu.

Teşkilat üyelerini ADD Başkanı Muharrem Usta ve yönetimi karşıladı. Ziyarette söz alan Başkan Usta, halka hizmet etmenin basit bir iş olmadığını, bunun da yaptığını zannederek olamayacağını söyledi. Usta, “Şimdi bakıyorum ve şöyle diyorum; Hangisi iyi hizmet edecekse o gelsin yönetsin. Buna bir itirazımız olmaz. Halk her şeyden haberdar edilmeli, doğru bilgilendirilmeli. Tek yanlı bilgi halkı kandırmaktır” dedi.

Milletin malına sahip çıkılması gerektiğini ifade eden Usta, şeker fabrikaları ve şeker pancarı eken çiftçilerin halinin ne olacağını sordu. Soru üzerine söz alan Adnan Bıyıklı, “Biz hepsine sahip çıkacağız. İnsan iyi bir iş yaptığında onu takdir etmek gerek. Halk takdir edecek bir şeylerini bulamıyor. Genelde durum ortada. Yerelde de Gemlik’in durumu ortada. Kumla gibi sayfiye yerleri ve Gemlik içerisinde yollar çukur dolu, araçlar hasarlanıyor. Ama biz mümkün
olduğu kadar her konuda takipçi ve denetleyici olacağız. Seçimlerde de bu böyle olacak. Hepimiz gördük mühürsüz oyları. Bu defa organizasyonumuzu tam yapacağız ve sandığa sahip çıkacağız” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi