Farmolife

Körfez Okulu’ndan Mehmetçik için kermes

28 Mart 2018, 03:52 561 views

Gemlik Körfez Ortaokulu, velileri ve Gemlik’te bulunan bazı firmaların desteği ile Mehmetçik Vakfı için kermes düzenledi.

Gemlik Kapalı Pazar Yeri girişinde açılan kermeste, hem Okul Aile Birliği ve öğrenci velilerinin evlerinde yaptığı ürünler, hem de bazı zeytin firmalarının getirdiği zeytin ürünleri tezgahlarda yerlerini aldı.

Belediye Başkanı Refik Yılmaz da gün içinde kermesi ziyaret etti. Bölgede Gemlik Özdilek Okulu, Körfez Okulu ve Şehit Etem Okulu’nun da yararlanabileceği spor salonunun yapılacağını açıklayan Yılmaz, “Eğitimde Gemlik’te önemli noktalara geldik. Fiziki şartlar baz alındığında pek çok şehre de örnek çalışmalar yapıyoruz. Bugüne kadar Gemlik’te eğitime en büyük destek bu dönemde verildi. Körfez Okulumuzu da anlamlı kermeslerinden ve düşüncelerinden dolayı kutluyorum” dedi.

Okul Aile Birliği yönetimine, üyelerine ve Gemlik Belediyesi’ne teşekkür eden Okul Müdürü Ahmet Turan Polat da “Okulumuz farklı alanlarda başarılar sağlıyor. Özel okullarla yarışıyor. Başarımızın yolu, kurumların, eğitim personelimizin, öğrencilerin ve velilerimizin uyumundan geçiyor” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi