Farmolife

Ticaret Borsası Meclisi son toplantısını yaptı

28 Mart 2018, 22:23 479 views

Gemlik Ticaret Borsası 1 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak organ seçimleri öncesinde 2013-2018 çalışma döneminin son Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

Meclis Başkanı Mustafa Doğan’ın başkanlığında yapılan dönemin son toplantısına Gemlik Ticaret Borsası Meclis üyeleri tam kadro katılırken, Yönetim Kurulu Başkanı Çakır ve Meclis Başkanı Doğan emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Meclis Başkanı Doğan kısa bir değerlendirme konuşması yaparak, “Gemlik Ticaret Borsası olarak 5 yıllık dönemde birçok güzel iş ve projeler yaptık. Bunların hepsi başta siz meclis üyelerim ve değerli üyelerimizin katkıları ve destekleriyle olmuştur. Bu nedenle borsamızın bugüne gelmesinde emeği geçen tüm üyelerimize, ve çalışanlarımıza teşekkür ediyor, ebediyete intikal etmiş olanlara da Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır da yaptığı konuşmada, “Gemlik Ticaret Borsası bugün belli başlı projeleri hayata geçirebildiyse bunda en büyük pay uyumlu bir meclis ve bu meclisle uyumlu bir şekilde çalışan yönetim kuruludur” diye konuştu.

Toplantı gündem maddelerinin oy birliğiyle kabul edilmesinin ardından sonra erdi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi