Farmolife

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Gemlik’te açıldı

31 Mart 2018, 22:02 929 views

1991 yılında Hacı Melik Güzelaydın tarafından Beşiktaş Ortaköy’de açılan Tarihi Ortaköy Kumpircisi düzenlenen açılış töreniyle Gemlik’te de hizmet vermeye başladı.

Adını kumpir denince ilk aklan gelen yer olan İstanbul Ortaköy’den alan Tarihi Ortaköy Kumpircisi, Gemlikli kadın girişimci Sibel Kıno tarafından açıldı. İşletme müdürlüğünü ise Tuğçe Karapınar’ın yapacağı Tarihi Ortaköy Kumpircisi, kumpirin yanı sıra waffle ve dondurma çeşitleri de bulunduracak.

Açılışa İyi Parti Gemlik İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı ve CHP Gemlik İlçe Yönetimi’nin yanı sıra Sibel Kıno ve Tuğçe Karapınar’ın ailesi ve arkadaşları da eşlik etti.

Açılış konuşmasını yapan İyi Parti Gemlik İlçe Başkanı Bıyıklı, yeni işletmenin Gemlik’e hayırlı uğurlu olmasını diledi. Bıyıklı, “Gemlik’imizin bu tip güzide mekanlar konusundaki eksiğini hepimiz biliyoruz. Tabii ki, şuanda açılışını yaptığımız mekanın, Gemlik’e bir güzellik kattığı inkar edilemez bir gerçek. Bu ve benzeri mekanların sayılarının artmasını diliyoruz. Hayırlı ve bol kazançlar temenni ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi