Farmolife

Ticaret Borsası’nda yeni yönetim

8 Nisan 2018, 19:41 388 views

Gemlik Ticaret Borsası’nda geçtiğimiz hafta yapılan seçim sonrasında üst komiteye çıkan isimler, Borsa Başkanı, Meclis Başkanı ve yönetimini belirlediler.

Gemlik Ticaret Borsası Başkanı yöneticilerin oy birliği ile Özden Çakır olarak belirlendi. Özden Çakır’ın yönetimi Salih Erdinç Ersan, Erkan Sarışen, Burhan Atalay ve Cevat Yazıcı isimlerinden oluştu. Yedek üyeler ise Mustafa Gündoğdu, Ali Öztürk, Sefat Ayten, Hayrullah Esen olarak belirlendi. Ankara Delegesi olarak Erkan Sarışen seçilirken, onun yedeği Ferhat Alan oldu.

Borsa Başkanı Özden Çakır seçim sonrası açıklamasında, “Borsa olarak önemli bir atılım sürecine giriyoruz. Bu süreçte bizlere destek veren ve süreci bizim götürmemizi arzu eden üyelerimize teveccühlerinden dolayı teşekkür ederiz. Hedefimiz her zaman borsayı büyütmek olacaktır. Geçtiğimiz dönem başlattığımız atılımları da üstüne koyarak büyüteceğiz” dedi..

Geçtiğimiz dönem Meclis Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Doğan, bu dönem de Meclis Başkanı seçildi. Meclis Başkanvekili Sinan Turan olurken, Katip Üye Ali Öztürk olarak belirlendi. Hesap inceleme komiyonu ise Ali Öztürk, Sedat Ayten ve Hayrullah Esen isimlerinden oluştu.

Borsa Meclis Başkanı Mustafa Doğan, “Uyum içinde önemli çalışmalara imza atacağız. Borsa olarak etkimizin farkındayız. Üyelerimizin ve yöneticilerimizin bize verdikleri desteğe layık olmak için çalışacak, tecrübelerimizi de borsamız için kullanacağız” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi