Farmolife

CHP Gemlik’ten Ankara çıkartması

11 Nisan 2018, 10:29 934 views
CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan CHP Grup Toplantısı sonrası Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’yla TBMM’deki makamında görüştü.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Gemlik’i çok önemsediğini ifade eden CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Sertaslan, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yerel seçimleri ve özellikle Gemlik’teki seçimleri çok önemsiyor. Biz de bu önemin farkındayız. Gemlik’te tekrar sosyal demokrat belediyeciliği harekete geçirmek için bugünden itibaren çok çalışacağız. Gemlik yıllardan beridir özellikle sosyal hayat olarak hak ettiğinin çok gerisinde bir yaşam sürdürüyor. Gemlik’i tekrar ayağa kaldıracak gücümüz ve ekibimiz var. Adaylığımız Gemlik’e hayırlı olsun” dedi.
Ankara’daki görüşmeleri değerlendiren CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar ise, “Genel Başkanımız yerel seçimleri çok önemsediğini vurguladı. Bizler de bunun doğrultusunda adayımız Mehmet Uğur Sertaslan ile Ankara’da çeşitli temaslarda bulunduk. Bizlerde bugünden itibaren çalışmalarımıza ara vermeden ve Gemlik’i karış karış gezerek bu seçimleri kazanacağız” diye konuştu.
Gemlik İlçe heyeti TBMM’deki grup toplantısının ve Kılıçdaroğlu’yla görüşmesinin ardından Parti Sözcüsü Bülent Tezcan ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir araya geldi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi