Farmolife

Asım Kocabıyık MYO’da etkinlikler devam ediyor

12 Nisan 2018, 02:14 653 views

Gemlik Denizcilik Topluluğu organizasyonunda Gemlik Asım Kocabıyık MYO öğrencilerine yönelik 7 Nisan 2018 tarihinde Çanakkale Şehitlik ziyareti düzenledi.

Gemlik Asım Kocabıyık Meslek Yüksek Okulu (GAKMYO) öğrenci, akademisyen ve çalışanlarının katıldığı Çanakkale turunda GAKMYO çalışanları ve öğrenciler rehber eşliğinde şehitlikleri ziyaret ederek Çanakkale deniz ve kara savaşları, tarih ve kahramanlarımız hakkında bilgi aldılar.

Gemlik Denizcilik Topluluğu Başkanı Enes Ceylan, “Öğrenci arkadaşlarımızın tarihi yerinde görüp, geçmişimizi en iyi şekilde tanımaları adına böyle bir gezi programı organize ettik. Güzel ve verimli bir gezi oldu. Bu tür etkinlikleri daha sık düzenlenmesi için Gemlik yerel yönetimleri ve şirketlerin desteklerine ihtiyaç duyuyoruz. Otobüs sağlanması konusunda Borusan Ortak Hizmetler Yöneticisi Serdar Özkaleli’ye teşekkür ediyoruz” dedi.

9 Nisan 2018 Pazartesi Gemlik Denizcilik Topluluğu ve Gemlik Lions organizasyonunda NMT Logistics Güney Marmara Direktörü Kaptan Mustafa Lal tarafından Gemlik Asım Kocabıyık MYO Deniz ve Liman İşletmeciliği, Dış Ticaret Programı öğrencilerine denizyolu taşımacılığı ve forwarder hizmetleri konusunda seminer yapıldı. Seminer de öğrenciler sektörün içinden pratik bilgiler edinme fırsatı yakaladılar.

10 Nisan 2018 Salı günü ise Borusan Limanı Konteyner Operasyon Raporloma Sorumlusu Caner Aksel tarafından Tehlikeli Madde Taşımacılığı dersi kapsamında Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı öğrencilerine IMDG-Code eğitimi verildi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi