Farmolife

Aydın: GTSO’da yönetim projelere katkı sağlamıyor

12 Nisan 2018, 01:59 521 views

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) 14 Nisan tarihinde meslek komiteleri seçimleri ile meclis üyelerini belirleyecek.

11 komitenin yer aldığı GTSO’nun 3’üncü meslek komitesinden aday olan Aydın Madencilik Ltd. Şti. Şirket Müdürü Sedat Aydın, Gemlik Küçük Sanayi Kooperatif Başkanı Semih Aşkın, Işıker Makina Ltd. Şti. Şirket Müdürü Esat Işık, Kromeka Ltd. Şti. Şirket Müdürü Cüneyt Kalkan ve 14 kişilik ekip çalışmalarını sürdürüyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sedat Aydın, “Seçim süreci ve sonrasında çalışacağımız arkadaşlarımızla beraber uzun zamandır sürdürdüğümüz taban çalışmaları sonucunda birçok işadamı ve esnaf dostlarımızla sohbet etme fırsatı bulduk. Özellikle altını çizerek belirtmek istiyorum ki, mevcut yönetimin Gemlik’in ekonomisini canlı tutacak projelerin üretilmesine katkı sağlamadığını düşündüğümüz için şimdi buradayız. Biz biliyoruz ki, ‘Yeniden Büyük Türkiye’nin oluşması için Gemlik’ten başlayarak sanayi ve yüksek teknoloji yatırımları ile büyüme gerçekleşir. Bu sebepten dolayı da Gemlik ve ülkemize hizmet için yönetime aday olduk” dedi.

Odanın üretken hâle getirilmesi gerektiğini dile getiren Esat Işık ise, “Özellikle mesleki eğitim alanında yeni projeler üreterek bu projelerin hayata geçirilebilmesi için yoğun çaba harcayalım. Yani ricacı değil, icracı oda olalım. Bu hizmet yarışının sonucu ne olursa olsun kazanan Gemlik olsun. Bu yarıştan tek güçlü çıkan Gemlik tüccarı ve sanayicisi olsun” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi