Farmolife

Ağdemir: Ekibimizle hizmete talibiz

19 Nisan 2018, 18:15 513 views

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkan Adayı Paşa Ağdemir, Cumartesi günü yapılan komite seçimleri ile ilgili değerlendirme yaparken, oy kullanan firmalara ve şahıslara teşekkür etti. Cumartesi yapılacak olan yönetim kurulu seçimlerinde de aday olduğunu yineledi.

Ağdemir, GTSO’nun ismine yakışır şekilde seçim ortamı oluşturduğunu dile getirerek, “Odamıza kayıtlı firmalar ve şahıslar özgür iradelerini kullanarak 25 üye arkadaşımızı değerli oylarıyla belirlediler. Ortaya çıkan sonuçta birbirinden değerli, Gemlik esnafının derdiyle dertlenen, tüccarına ışık tutacak, konularında uzman birer işinsanı olan 25 yeni üye arkadaşımız oda meclisine girdi. Bizlerin amacı da bundan sonraki süreci odamızın ismine yakışır şekilde devam ettirmektir. Hangi tarafa oy verdiğini veya hangi tarafa meyilleri olduğunu önemsemeden, tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Bizler, iş dünyası olarak toplumun önemli dinamiklerindeniz. Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası da, iş dünyasının aynası konumundadır” dedi.

120 yılını geride bırakmış GTSO’yu ülkemizin 100’üncü kuruluş yılına taşıyacak olan yeni meclis üyelerinin oylarıyla bir yönetim kurulu oluşturacaklarını hatırlatan Ağdemir, “Seçim sonrasında ekibimiz ile değerlendirmeler yaptık. Hem sonuçları, hem de sonraki süreci gözden geçirdik. Gemlik’e ve iş dünyasına faydalı olmak adına seçimlerden çok önce ekibimizle başkanlığa aday olduğumu belirtmiştim. Cumartesi yapılacak olan seçimde de yönetim kurulu başkanlığına ve odamızı yönetmeye ekip arkadaşlarımızla birlikte, her biri birbirinden değerli 25 üyemizin oyuna talibiz. Seçimlerin şimdiden ülkemize, ilimize ve ilçemize, iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi