Farmolife

Gemlik Buluşuyor programı Palandökenliler’de

20 Nisan 2018, 02:30 354 views

Gemlik Belediyesi tarafından düzenlenen yerel buluşma programları devam ediyor. Vatandaşların her türlü istek, sorun ve şikâyetlerini birebir Belediye Başkanı’na ilettiği “Gemlik Buluşuyor” programlarının on dördüncü ve son durağı Gemlik Erzurum Palandökenliler Derneği oldu.

Belediye Başkan yardımcıları ve birim amirlerinin de hazır bulunduğu programlarda, aracı olmaksızın vatandaşla buluşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, sorulara cevap verirken sorunların çözüm önerilerini vatandaşlarla paylaşıyor. Halkın yönetime doğrudan katılımını amaçlayan programda Gemlik sakinleri ilçede yapılan, yapılması planlanan hizmetlerle ilgili bilgi alıyor, düşüncelerini Başkan Yılmaz ile paylaşıyor.

Bu kapsamda düzenlenen buluşmalarda vatandaşların taleplerini dinleyip not alan Yılmaz, sorunların çözümü noktasında da gerekli hassasiyeti gösterdiklerini savundu. Yılmaz, “Gemlikli hemşehrilerimize daha rahat yaşam alanları sunmak için ilk günkü azimle çalışıyoruz. Alt yapısıyla, parklarıyla, spor tesisleriyle, okullarıyla, kültür merkezleriyle, Gemlik’imiz her geçen gün daha da güzelleşiyor. Gemlik Buluşuyor programımız ile hem halkın parasının doğru kullanıldığının göstergesi olan hizmetlerimizi kendilerine anlatıyor hem de onların düşüncelerini alıyoruz. Sorularına cevap veriyor, sorunlarına çözüm oluyoruz. Halkımız neyi istiyorsa, nelere ihtiyacı varsa onları yapıyoruz. Söz verdik; Gemlik’imizin bugünü dünden, yarını bugünden güzel olacak. Halkımızla buluşmalarımız devam edecek” dedi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi