Farmolife

Temsili Başkan okul bahçesindeki kaydırak için talimat verdi

22 Nisan 2018, 11:24 602 views

Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ın koltuğuna temsilen oturan Yağmur Baykal, Park ve Bahçeler Müdürü Cemalettin Uysal’dan okulun bahçesindeki kırılan kaydırağın tamir edilmesini istedi.

Borusan İlkokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Gemlik Belediyesi’ni ziyaret etti. Okul Müdürü Fatih Gandar ve Türkçe Öğretmeni Filiz Çimen ile birlikte ziyarete gelen öğrencileri Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Erol karşıladı. Çocukları makamda ağırlayan Erol, “Çocuklar bizler için çok değerli. Onlar için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Bu bayram çocukların bayramıdır. Çocuklar gönüllerince eğlenmeli, kendilerine ait bir bayramı istedikleri gibi kutlamalılar. Çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olması yönünden de önem taşıyan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Belediye Refik Yılmaz’ın makamına oturan 5’inci sınıf öğrencisi Yağmur Baykal’a, Başkan Yardımcısı Erol, Belediye Başkanı olarak ne düşündüğünü sordu. Başkan Baykal da, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, “Şu an büyük bir mutluluk ve gurur yaşıyorum. Çünkü ilçemdeki çocukları temsil ediyorum” yanıtını verdi. Belediyenin yaptığı sosyal ve kültürel çalışmalar hakkında bilgi alan Temsili Başkan Baykal, Belediye Park ve Bahçeler Müdürü Cemalettin Uysal’ı telefonla arayarak, okulun bahçesindeki kırılan kaydırağın tamir edilmesi için talimat verdi.

Makam ziyareti Başkan Yardımcısı Kadir Erol’un öğrencilere çeşitli hediyeler vermesinin ardından sona erdi.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi