Farmolife

İyi Parti Umurbey’de de temsilcilik açtı

23 Nisan 2018, 09:12 815 views

İyi Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, mahallelerdeki örgütlenme çalışmalarına devam ediyor. Kumla Temsilciliği’nin ardından yüksek katılımla Umurbey Temsilciliği de düzenlenen törenle açıldı.

Törene İyi Parti Genel İdare Kurulu (GİK) üyeleri Hasan Toktaş, Abdullah Alagöz, Genel Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Betül Bayraktar Orhan, İl Başkanı Yüksel Yılmaz, İl Yöneticisi Eyüp Sabri Atlıoğlu ve Faruk Aydın, Gemlik İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı, Orhangazi İlçe Başkanı İsmail Kaya, İnegöl İlçe Başkanı Müfit Besler, teşkilat üyeleri ve Umurbeyliler katıldı. Törende konuşan İl Başkanı Yılmaz, İyi Parti’nin hile ile seçimlere sokulmamak istendiğini belirterek, “Demokrasi çözüm yollarını üretmiştir. CHP’den geçen vekillerle oyun bozulmuş, demokrasi kazanmıştır. Yeter, artık söz milletindir. Çözümde katkısı olan başta CHP’liler olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Umurbey Temsilcisi olarak Mehmet Öğüt’ün atandığı temsilcilik kurdele kesilerek açıldı. 120’den fazla Umurbeyli’nin üye yapıldığı açılışta, üyelere rozetleri törenle takıldı. Temsilci Öğüt’ün rozetini Toktaş takdim etti.

Açılışın ardından kahvehaneler ve esnaf gezilerek, Umurbeyliler ile sohbet edildi. Son olarak Celal Bayar Anıtı ziyaret edildi. Burada dua eden partililer, anıtın kötü durumu hakkında kritikte bulunup bilgi aldılar.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi