Farmolife

GTSO’da Meclis Başkanlığı görev teslimi yapıldı

25 Nisan 2018, 14:57 754 views

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nda (GTSO) yeni Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir, Hasan Yıldırım’a Meclis Başkanlığı görevini devretti.

Yeni Meclis Başkanı Hasan Yıldırım’ı makamında ziyaret eden Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ademir, devir teslim töreninde yaptığı konuşmasında, “Hasan Bey ile uzun yıllardır aynı çatı altında birlikte çalışıyoruz. Kendisinin tecrübeleriyle bu makamı en iyi şekilde temsil edeceğine inancım tamdır. Birlikte güzel projeler üretip Gemlik’e ve üyelerimize katma değer katacağımızdan hiç şüphem yoktur. Bu kutsal vazifede kendisine başarılar temenni ederim” dedi.

Ardından konuşan GTSO Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, “Öncelikle ben de Paşa Başkanımıza yeni görevinde başarılar dilerim. Devraldığım bu kutsal görevi en iyi şekilde temsil etmek için elimden gelen tüm çabayı sarf edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Uzun yıllar Meclis Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği gibi görevlerden sonra Meclis Başkanlığı görevini bana layık gören tüm meclis üyesi arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederim. Birlikte Gemlik için, üyelerimiz için güzel projeler üretip faydalı işler yapmak için daha çok çalışmaya hazırız. Tüm arkadaşlarıma yeni görevlerinde başarılar temenni ederim” diye konuştu.

Eski Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt da Meclis Başkanı Hasan Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Yeni görevinde başarılar dileyen Akıt, “Eski Başkan Vekilim, sevdiğim kardeşim Hasan Yıldırım’ın Meclis Başkanı olmasından dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Uzun yıllardır GTSO çatısı altında edindiği tecrübelerini bu makamında da kullanıp faydalı işlere imza atacağına inancım tamdır. Kendisine görevinde başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi