Farmolife

Yıldız’dan 23 Nisan mesajı

25 Nisan 2018, 12:52 360 views

Sadet Partisi (SP) Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Yıldız, mesajında bugünün küçükleri yarının büyükleri olan çocukların geleceğin teminatı olduğunu vurguladı. Çocuklarından emin olanın geleceğinden de emin olacağını ifade eden Yıldız, “Emin olmak için de, çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayacak teknik, ekonomik, sosyal ve siyasal ortamın oluşturulması biz büyüklerin görevidir ve hepimizin ortak sorumluluğudur” dedi.

Yıldız mesajını şöyle sürdürdü: “23 Nisan 1920’de çok büyük fedakarlıklarla kurulan ve milli mücadelemizin öncüsü olan TBMM millet iradesinin yegane tecelligahıdır. Güçlü bir Türkiye’nin en önemli güvencesi güçlü bir meclistir. Güçlü bir meclisin ise en önemli şartı ‘kuvvetler ayrımı ilkesinin tesisi ve temsilde adalet’in sağlanmasıdır. Toplumun tüm kesiminin temsil edildiği görüş ve tekliflerini ifade etme imkanı bulduğu bir meclis, milletin gözünde çok daha demokratik ve çok daha saygın bir hal alacaktır. Bu nedenle temenni ediyoruz ki, 24 Haziran seçimlerinin saygın bir meclis ve müreffeh bir Türkiye için yeni bir başlangıç olur. Bu duygu ve düşüncelerle çocuklarımızın ve aziz milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlar bu uğurda şehit olmuş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize de minnet ve şükranlarımı sunarım.”

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi