Farmolife

Zavidovici Belediyesi’nden Başkan Yılmaz’a ziyaret

25 Nisan 2018, 14:27 420 views

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine katılmak üzere ilçeye gelen Bosna Hersek’in Zavidovici Belediye Başkanı Haşim Mujanoviç ve beraberindeki heyet, ülkelerine dönmeden önce Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Gemlik’te güzel ağırlandıklarını ifade eden Mujanoviç, misafirperverlikleri için belediye yetkililerine heyet adına teşekkür etti. Türkiye’de bulunmaktan son derece mutlu olduklarını belirten Mujanoviç, Gemlik’in yeşiline, doğasına ve insanına bir kez daha hayran kaldıklarını söyledi.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz da, Bosnalı heyeti yeniden Gemlik’te ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını belirterek, “Bosna ve Zavidovici kenti ile olan dostluğumuzu bugünde kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de geliştirmek için gereken gayreti göstereceğiz. Aynı duyguları paylaştığımız sizlerle olan dostluğumuzun daha pekişmesi adına bu gelişlerin daha sık olmasını diliyorum” dedi.

Yaklaşık bir saat süren ziyaret sonrasında başkanlar birbirlerine çeşitli hediyeler takdim edip, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi