Farmolife

Ağdemir daha güçlü ve katılımcı oda sözü verdi

28 Nisan 2018, 14:17 672 views

Gemlik Ticaret ve sanayi Odası (GTSO) Başkanı Paşa Ağdemir, daha güçlü ve katılımcı bir GTSO’ya işaret etti.

Ağdemir, GTSO Başkanı olarak ilk yazılı basın açıklamasını yaptı. Açıklamasında Ağdemir, “Oda seçimlerimiz demokrasiye yakışır bir şekilde büyük bir katılımla tamamlandı. Sandığa gelip oyunu kullanan tüm üyelerimize şükranlarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum. Seçim süresince emek harcayan ilçe seçim kurulumuza, emniyet kuvvetlerimize, basınımıza, oda çalışanlarımıza ve emeği geçen diğer kesimlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Artık iş konuşma, hizmet üretme zamanının geldiğine dikkat çeken Ağdemir, “Bundan sonraki süreçte tüm yönetim kurulu üyelerimiz, oda meclisimiz, meslek komitelerimiz, çalışanlarımızla birlikte ortak bir paydada buluşup, başta üyelerimiz olmak üzere Gemlik için her zamankinden daha çok çalışacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Diğer kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, dernekler Gemlik halkı, herkese kapımız sonuna kadar açık. Daha güçlü yarınlar için hep birlikte çalışmaya hazır olduğumuz bir kez daha yinelemek istiyorum. Bugüne kadar 120 yıllık güçlü kurum kültürü ile göz dolduran GTSO’ya hizmet etmiş, bugün aramızda olan ya da olmayan herkese müteşekkir olduğumu belirtmek isterim. Onların ışığında bu bayrağı daha da ileriye taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın” ifadelerini kullandı.

GTSO’nun Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon sertifikasına sahip 5 yıldızlı hizmet üreten bir kuruluş olduğuna dikkat çeken Ağdemir, açıklamasını şöyle tamamladı: “Odamız, kalite yönetim sistemleri ile yönetilmektedir. Bugün Paris, Londra, Berlin odaları nasıl hizmet veriyorsa Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası da aynı çizgide hizmet üretmektedir. Bunun farkındayız ve bu çizgide daha iyi hizmet üretmeye devam edeceğiz. Bu noktada üyelerimiz bizim için en temel belirleyici unsur olacaktır. Siz değerli üyelerimizden gelecek her türlü öneri, dilek ve şikayet hizmet kalitemizin çıtasını dahada yukarılara taşıyacaktır.”

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi