Farmolife

Mimarlar Odası yönetiminden Başkan Yılmaz’a ziyaret

28 Nisan 2018, 15:23 510 views

Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Mimarlar Odası Gemlik Şubesi Başkanı Betül Arı’nın da eşlik ettiği ziyarette, yeni Başkan ve yönetimi yapmak istedikleri projeleri hakkında Başkan Refik Yılmaz’ı bilgilendirdi. Ziyarette konuşan Bursa Şube Başkanı Şahin, “Odamızın amacı mimarlık hizmetleri üzerine üyelerinin yaşadığı sorunların aşılması için işbirliği içerisinde sorunlara çözüm üretilmesini sağlamaktır. Gemlik Belediyesi’ne her zaman destek olmaya hazırız” dedi.

Belediye Başkanı Yılmaz da, şehirleşmeden parklara her türlü yaşam alanlarının planlanmasının mimarların çalışmaları ile oluştuğunu söyledi. Yılmaz, “Mimarların bir konuya bakışı ve bize sundukları projeler çok önemli. Yerel yönetimler olarak ortaya koyduğumuz her projede mimarlarımızın görüşlerinden faydalanıyoruz. Bizler yerel yönetim anlayışımızda şeffaflık kadar ortak akılla da vurgu yapıyoruz. Dışarıdan gelen, kentte yaşayan bütün odalarımız bizim için çok önemli. Şehrimizin gelişmesi adına bize sunulan her öneriyi dikkate alıyoruz” diye konuştu.

Odanın yeni yönetimine çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Yılmaz, ziyaretlerinden dolayı da teşekkür etti.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi