Farmolife

Saadet Partisi milletvekili aday adaylarını açıkladı

28 Nisan 2018, 16:48 954 views

Saadet Partisi (SP) Bursa İl Teşkilatı, milletvekili temayül yoklamalarını tamamladı. Yapılan istişareler sonrasında Gemlik İlçe Teşkilatı’ndan Ekrem Acar, Hamza Aygün ve Can Tatar milletvekili aday adayı olarak belirlenen isimler oldu.

SP tarafından açıklanan milletvekili aday adaylarının kısa özgeçmişleri şu şekilde:
Ekrem Acar 1975 İstanbul doğumlu, evli ve üç çocuk babası. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Acar, uluslararası bir şirketin finansman bölümünde görev yapıyor.

1976 doğumlu olan Hamza Aygün, evli ve üç çocuk babası. Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Aygün, Gemlik Müteahhitler Derneği’nin kurucu başkanı olmakla birlikte ‘Yeni Bir Dünya Sanayici ve İşadamları Derneği’ Bursa Şube Başkanlığı görevini yürütüyor. Aygün, inşaat gıda ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin ortağı olarak ticaret hayatına devam ediyor.

Can Tatar ise 1993 doğumlu. Geçmişte bir çok firmanın bölgesel tanıtımı ve işletmeciliğini yapan Tatar, halen özel bir şirketin işletmeciliğini yürütüyor. Tatar, aynı zamanda Uludağ Üniversitesi Otomotiv bölümünde öğrenim hayatına devam ediyor.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi