Farmolife

SP Seçim Müdürü Yılmaz’ı ziyaret etti

28 Nisan 2018, 23:58 769 views

Saadet Partisi (SP) Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri, yaklaşık 15 yıldan beri Orhangazi İlçe Seçim Müdürlüğü görevini yürüten ve YSK’nın yeni yasal düzenlemesinin ardından Gemlik’e atanan Keramettin Yılmaz’ı ziyaret etti.

SP teşkilatına ev sahipliği yapan Yılmaz, Saadet Partililerin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başladı. Yılmaz, “Bizler devlet memuruyuz. Bu güzel vatanımızın neresinde olursa olsun görevimizi seve seve yaparız. Bulunduğumuz makam itibariyle tüm siyasi parti teşkilatları ile iç içeyiz ve her partiye aynı mesafedeyiz. Biz, devletimizin koymuş olduğu kurallar çerçevesinde görevimizi yapıyoruz” dedi.

SP Gemlik İlçe Teşkilatı ve partililer adına Yılmaz’a “Hoşgeldiniz” diyen Yıldız ise, “Bizler de uzun yıllardan beri siyasetin içerisindeyiz. İlçe Seçim Müdürlüğü’nde görev yapmış bir çok abimiz ve arkadaşımızla karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde uyumlu bir şekilde çalıştık. Sizinle de karşılıklı hoşgörü içerisinde çalışacağımızdan şüpheniz olmasın. Saadet Partisi olarak 24 Haziran seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı göstereceğiz ve dolayısıyla sayın müdürümüzü biraz yoracağız. Çünkü binlerce partilimiz imza atmak için İlçe Seçim Kurulu’na yoğun mesai yaptıracak” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi