Farmolife

Ak Parti’den buluşma yemeği

29 Nisan 2018, 01:00 737 views

Ak Parti İlçe Başkanlığı, teşkilat mensupları ile Gemlik Belediyesi Ömer Kahraman Ek Hizmet Binası’nda buluşma yemeği düzenledi.

Yemeğe İl Başkan Vekili Osman Şahin, İl Koordinatörü İrfan Akkaya, İlçe Başkanı Yaşar İslam, Belediye Başkan Vekili Ahmet Avcı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları başkanları ve mahalle başkanları katıldı. Partinin önceki yönetiminin de ilgi gösterdiği yemekte 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin startı verildi.

Ak Parti teşkilatlarının kurulduğu günden itibaren ”Yarın Seçim Var” havasıyla çalıştığını ifade eden İlçe Başkanı Yaşar İslam, ”Ak Parti, milletin güveniyle, duasıyla ve gayretleriyle bugünlere gelmiştir. Teşkilatlarımız, her kesim tarafından da çalışkanlığı ile dikkat çekmiştir. Yaklaşan Genel Seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile alakalı da çalışma programımızı açıklamadan önce teşkilatımıza bugüne kadar hizmet veren isimlerle bir araya gelmek istedik. Seçimler ile alakalı yol haritamızı Genel Merkezimiz açıklayacak. Bizim şu anki sloganımız ise ‘Seni Başkan Yapacağız’ olacaktır. Ak Parti, Gemlik’te de önemli bir ivme kazandı. Hedefimiz ve çalışmalarımız bu nedenle daha yoğun olacaktır. Vatandaşlarımızın bizlerden beklentilerini karşılamalı, onların içinde olmaya devam etmeliyiz. Şimdiden tüm teşkilat mensuplarımıza ve gönüllülerimize teşekkür ederiz. Gemlik Ak Parti ilk günkü aşkla 24 Haziran’a hazırdır” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi