Farmolife

Murat Çakır Ak Parti’den aday adayı

29 Nisan 2018, 00:36 908 views

Gemlikli iş insanı Murat Çakır, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde Bursa 2.Bölge’den adayı adayı oldu. Başvurusunu İl Başkanlığı’na yapan Çakır, ardından Gemlik İlçe Teşkilatı’nı kurmayları ile ziyaret etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam ve yönetimi tarafından karşılanan Çakır, “Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmak ve yolunda yalnız bırakmamak adına teşkilatımızda çeşitli zamanlarda görev aldık. Gemlik’in önemli eksiği Ankara’da temsil edilmemesi. Kim olduğu önemli değil, Gemlik’ten bir vekil çıkarmalıyız. Gemlik’ten çıkacak vekilin de iktidar partisinden olmasını arzu ediyoruz” dedi.

Ardından söz alan İlçe Başkanı İslam ise, “Murat Çakır teşkilatımızdan kopmamış ve her zaman destek vermiş bir isimdir. Aday adaylığından çok memnun oldum. Bizler de
Gemlik”ten milletvekili çıkmasını arzu ediyoruz. Bunun için çalışacağız. Hem Ankara’da temsilcimiz olması, hem de yerel seçimlerde yapılacak çalışmalara katkısı göz önüne alındığından, Gemlik’in vekili bizler için kazanım olur” diye konuştu.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi