Farmolife

SP: Adayımız Genel Başkan Karamollaoğlu

1 Mayıs 2018, 21:46 1.024 views

Saadet Partisi (SP) Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun adaylığını açıklaması ile ilgili olarak bir bildiri yayınladı.

Yıldız, yayınladığı bildiride şu ifadelere yer verdi: “Bilgeliğini, Erbakan Hocamızın yakın mesai arkadaşı olması hasebiyle onun bilgi ve tecrübesiyle donanmış olmaktan kazanan Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi’nin ‘Başkan’ adayıdır. Milli Görüş Teşkilatı, Milli Nizam Partisi ile ‘Bismillah’ diyerek yürümeye başladığı yolda, Milli Selamet Partisi’yle ‘inşallah’ Refah Partisi’yle ‘maşallah’ Fazilet Partisi’yle ‘elhamdülillah’ diyerek o günlere gelmiştir. Kurulduğu günden beri çizgisinden sapmayan, yolunu şaşırmayan teşkilatımızın son partisi olan Saadet Partisi ile de ‘ne mutlu Saadet’e erenlere’ diyoruz. Emin olun ki, ülkemizi hak ettiği noktaya getirecek, içeride dışarıda birlik ve beraberliği sağlayacak, şahsiyetli iç ve dış politikaları hayata geçirecek ilkeler sadece Saadet Partisi’nde mevcuttur. Ülkemiz için milat olan 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olmasını dilerim. Ülkemiz 25 Haziran sabahına Allah’ın izniyle Saadet Partisi’nin iktidarı ile uyanacaktır. Bilge başkanın ardında yürüyen milyonlar bu günü özlemle beklemektedir.”

BENZER HABERLER

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

reis kapta 2 Mayıs 2018

Milli Görüş Teşkilatı, Milli Nizam Partisi ile ‘Bismillah’ diyerek yürümeye başladığı yolda, Milli Selamet Partisi’yle ‘inşallah’ Refah Partisi’yle ‘maşallah’ Fazilet Partisi’yle ‘elhamdülillah’ diyerek o günlere gelen parti bugun kendilerin açtıgı herpartiyi kapatmakla eşkul olan chp zihnıyetıyle itifak içinde; gülermisin ,aglarmısın:)

YAZARLAR

Copyright © 2021 Yeni Gemlik Gazetesi