28° Açık

DSP Bursa’da Rozet Coşkusu! “Bursa’nın Sorunlarına Çare Olmak İçin Geliyoruz!”

| Haber Girişi: 18 Eylül 2023 16:05 | Son Güncelleme: 18 Eylül 2023 16:05 A A

DSP Bursa İl Örgütü, Mudanya, Osmangazi, Kestel, Yıldırım, Gürsu’dan parti teşkilatlarına yeni katılan üyelerine rozet taktı. Osmangazi Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleşen rozet takma merasimine Genel Başkan Yardımcısı ve Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Olcay Akıncı, il Başkanı Hüseyin Cahit Akıncı, İl Yöneticileri, İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Olcay Akıncı; “Kurucu liderimiz önderimiz Ecevit’in bizlere bıraktığı en değerli miras olan DSP’yi sizlerle birlikte yaşatmaya ant içtik. Aramıza hoş geldiniz. Yaşadığımız nefes aldığımız hergün partimizin bir çıta daha yükseğe çıkmasını için elimizden gelen tüm çabayı sizlerle birlikte sağlayacağız. Bursa’nın 17 ilçesinde DSP için çırpınan 40 bin yürek mart 2024 Mahalli Seçimlerde partimizi iktidara taşıyacak güce sahiptir.” dedi.

İl Başkanı Hüseyin Cahit Akıncı; “DSP ailesinin her gün büyüyen ivmesini görmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Başarmak istiyorsanız önce emeklemeniz lazım. Allah’a şükür ki; biz o evreleri çoktan geçtik. Şimdi nihai hedefimize odaklanacağız ve mart 2024’de partimizi belediye meclislerinde sizlerin de güçlü iradesiyle temsil edeceğiz.” dedi.

Mudanya, Osmangazi, Kestel, Yıldırım, Gürsu ilçe başkanları ve yönetimlerinin tanıtılmasıyla program sona erdi.

Gündem - 16:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
MKS - Marmara Kimya Sanayi Borusan Liberal